La Chicca Di Ste Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 1-slaapkamer La Chicca Di Ste Villa Gallipoli ligt in de buurt van bezienswaardigheden zoals het Lido della Purità strand, binnen 5 minuten lopen ervandaan.

    De eersteklas locatie biedt toegang tot het Samsara strand, op 4 km afstand, en tot het Zen Wellness, op 2 km afstand van deze 17 m² grote villa. Dit vakantiehuis biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Splash Parco Acquatico, op 10 minuten rijden verderop. Deze gesitueerde in Gallipoli La Chicca Di Ste Villa bevindt zich vrij dicht bij de Dom van Gallipoli en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    La Chicca Di Ste Villa beschikt over een kitchenette met een koelkast, een oven en glaswerk om maaltijden te bereiden. Mediterrane gerechten worden geserveerd bij Osteria Sant'angelo, dat op in de buurt van deze woning ligt. Deze 1-badkamer woning bevindt zich op minder dan 750 meter verwijderd van Gallipoli station, waardoor toeristische attracties in Gallipoli gemakkelijk bereikbaar zijn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 02:00 tot 11:00
    LicentienummerIT075031C200076071,LE07503191000034870

    Kameropties bij La Chicca Di Ste Villa Gallipoli

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Logo foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Faciliteiten foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Buitenkant foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Buitenkant foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Faciliteiten foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Andere info foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Faciliteiten foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Andere info foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Kamer foto La Chicca Di Ste Villa Gallipoli Voorzieningen foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 17 m²

    Meer informatie +

    Locatie bij La Chicca Di Ste Villa Gallipoli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Chicca Di Ste Villa Gallipoli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van La Chicca Di Ste Villa?
      De Fontana Greca is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op amper 7 minuten lopen van La Chicca Di Ste Villa.
    • Heeft La Chicca Di Ste Villa een keuken?
      Ja, in La Chicca Di Ste Villa is een kitchenette beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van La Chicca Di Ste Villa?
      Gasten van La Chicca Di Ste Villa kunnen onder andere het Lido San Giovanni-strand (2 km), het Samsara strand 4) en het Zen Wellness 2,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Chicca Di Ste Villa Gallipoli